אודות

שלושים שנות ניסיון בייבוא מותגים יוקרתיים

"שיתוף הפעולה עם האדריכלים וחברות המטבחים מאפשרות לקופר יבוא להיות תמיד בחזית העיצובים למטבח", כך על פי אנשי מקצוע בתחום מטבחי היוקרה.

"כאשר מצרפים את הנתון הזה למעל שלושים שנים של ניסיון בייצוג של מותגי על איכותיים ביותר ואת המאמץ המושקע בלמידה וחקירה של העיצובים החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם אבזור המטבחים כיום, מקבלים שקט נפשי בכל רכישה ותחושה של בחירה מושכלת וחכמה לאורך זמן".

חברת קופר יבוא עשתה את דרכה אל לב הקונצנזוס בקרב מעצבים, אדריכלים ומנהלי חברות לעיצוב מטבחי יוקרה לאורך שלושים שנה. אנשי החברה צברו ניסיון משמעותי בלמידה, מחקר וזיהוי הטרנדים החמים בעולמות אבזור המטבחים ומביאים לארץ מוצרים אינטגרליים כגון: מקררים, תנורים, מדיחי כלים, קולטי אדים ומערכות כיריים מתוך ראייה מרחבית.

"אנו מציעים מבחר של סטים מעוצבים לפי בחירה ומגוון רחב של אביזרים מתקדמים עבור מוצרינו, לאלו שבוחרים לשדרג את המטבח עם מוצרים פונקציונליים ויוקרתיים. המוצרים היברידיים מאפשרים לאוהבי המינימליזם לשנות את עיצוב המוצר לפי בחירה מעת לעת ולהכניס עניין למטבח מבלי להיכנס לעוד הוצאות או להפוך את היוצרות באופן מלא. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור במוצרי המותג שמספקים מראש את הגיוון בצבעים ובעיצוב".

חברת קופר יבוא,היא היבואנית הבלעדית של מותג היוקרה– Irshmans.
Irshmans הוא מותג יוקרה חדש בעולם מוצרי החשמל למטבח.

מוצרי Irshmans אותם מביאה ארצה היבואנית הרשמית, חברת קופר יבוא, מיוצרים במפעלים המתקדמים בעולם תוך תכנון מוקפד שמתכתב עם צו השעה בעולם עיצוב המטבחים. המוצרים המגיעים במגוון וריאציות ואפשרויות, משלבים בין טכנולוגיה חדשנית וחכמה, פונקציונליות שמתבטאת בתפעול היומיומי הנוח של כל מכשיר ומכשיר וכמובן – עיצוב מהודק, אלגנטי ויוקרתי שהופך גם את הבשלן הכי פחות מנוסה למומחה קולינרי.

מוצרינו מומלצים בחום על ידי אדריכלים ומעצבי פנים רבים והם מוצגים בתצוגות חברות מטבחי היוקרה ונגריות בוטיק ברחבי הארץ.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לפני שאתה עוזב השאר פרטים לשיחת ייעוץ חינם